Чи можливо купити нерухомість онлайн?

Купити нерухомість завдяки сучасним технологіям стає легше

На сьогоднішній день купити нерухомість стає все легше. Завдяки сучасним технологіям, вже 30-40% роботи ріелтора зосереджено в інтернеті.

Згідно аналітичним даним, з початку 2020 року більше 70% від загального обсягу первинних консультацій на ринку нерухомості проходять в режимі онлайн.

За словами експертів з нерухомості, пандемія коронавірусу внесла свої корективи і в роботу ріелторів. Карантинні обмеження стимулювали та активізували необхідність використання нових технічних засобів. Насамперед, це стосується якісної візуалізації об’єктів (фото, відео), можливість надати необхідну інформацію в режимі онлайн тощо.

Також слід зазначити, що окрім первинних онлайн-консультацій, більш ніж 45% потенційних покупців зацікавлені в стріму та онлайн-трансляціях з об’єктів нерухомості. Ріелтори говорять, що майже кожен клієнт потребує якісних фото та відео матеріалів.

На сьогодні, в багатьох містах за час локдауну сталося істотне скорочення кількості угод. А первинні консультації з клієнтами в 50-70% випадків відбуваються в режимі онлайн.

Ринок ріелторських послуг завдяки сучасним технічним засобам зробив значний крок в своєму розвитку. Навіть незважаючи на те, що ще близько 90% потенційних покупців потребують приватної зустрічі з ріелтором та особистого перегляду об’єкту, ринок вже ніколи не відмовиться від змоги виконання роботи в режимі онлайн.  

Більшість ріелторів говорять, що в 2020 році під час весняного локдауну та припинення активних продаж все ж таки переважна кількість фахівців продовжували вести онлайн-консультації.

Взагалі, за останні три роки ринок ріелторських послуг зазнав істотної трансформації. Зараз завдяки сучасним технологіям на 30-40% робота спеціалістів зосереджена в інтернеті.

Але для того, щоб прийняти рішення купити нерухомість поки що самих професійних фото та відео замало. Тому ще зарано робити припущення, що в найближчі роки професія ріелтор може повністю перейти до мережі.

Источник: http://kvartal.ua/?p=3327355